Forum
Forum
RADIOFORUM
FORUM KRÓTKOFALARSKIE
Ostrowski Klub Krótkofalowców
SP3POW

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  DownloadDownload

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kids Day 2015
Autor Wiadomość
SP3AYA 

QTH lokator: JO81VP
Wysłany: 17-10-2014, 19:02   Kids Day 2015
   admin

Kolejny Amateur Radio Kids Day czyli Krótkofalarski Dzień Dzieci i Młodzieży
przypada 4 stycznia 2015 r.

Jeszcze raz jest okazja aby zrobić coś dla dzieciaków i zachęcić młode pokolenie do poznanie fajnego hobby.

sq3ook 

QTH lokator: JO81vp
Wysłany: 23-10-2014, 22:05   
   mod

Jarek - napisz proszę co i jak zamierzasz, czym kto się zajmie. Chodzi to, aby organizacyjnie sprawnie to ogarnąć. Pewne ustalenia zostały poczynione, pora więc jakoś to zaplanować i realizować, ponieważ wbrew pozorom czasu mamy niewiele.

SP3AYA 

Wysłany: 23-10-2014, 22:31   
   admin

Właśnie przygotowuję wstępną rozpiskę. Za chwilę pojawi się w klubowym.

sq3ook 

QTH lokator: JO81vp
Wysłany: 03-12-2014, 22:48   
   mod

W komunikacie sekretariatu PZK Nr 49/2014 z dnia 3.12.2014 r. https://pzk.org.pl/news.php?readmore=3292 znajduje się informacja o Krótkofalarskim Dniu Dzieci i Młodzieży organizowanym przez nasz klub. Prawdopodobnie z powodu błędu redakcji pod informacją widnieje moje imię i znak. Pragnę oświadczyć, że autorem całej informacji jest Jarek SP3AYA. Również w podziękowaniu za nadesłane materiały widnieje mój znak i imię, a Jarka nie ma w ogóle. Sytuacja zaistniała bez mojej jakiejkolwiek wiedzy - nie wiem jak, prawdopodobnie Piotr SP2JMR wpadł na pomysł, aby mnie tam umieścić (może jakaś kalka z poprzednich komunikatów?). Wszystkich, a szczególnie Jarka, przepraszam za zaistniałą sytuację. Na pewno nigdy nie było moim zamiarem podpisywanie się pod czyjąś pracą.
Ostatnio zmieniony przez sq3ook 03-12-2014, 22:50, w całości zmieniany 1 raz  

SP3AYA 

Wysłany: 21-12-2014, 21:35   
   admin

W ramach akcji będzie czynna stacja okolicznościowa SN0KDD [do 4 stycznia, a więc finału Kids Day].

Ze względu na ferie i w związku z tym nieco ograniczony dostęp do lokalu klubu znajdującego się w szkole, będziemy w eterze dość nieregularnie. Postaramy się jednak, aby przynajmniej po Świętach częściej siadać do radiostacji klubowej.

Do usłyszenia!

SP3AYA 

Wysłany: 04-01-2015, 15:14   
   admin

Dzisiejsza akcja Kids Day w pełnym toku.
Na bieżąco będziemy zamieszczać informacje na naszej stronie klubowej http://sp3pow.pl/news.php?readmore=240
Link do QRZ.COM

so3alg 

QTH lokator: JO82KJ
Wysłany: 07-01-2015, 22:32   

Czytałem wasz artykuł na stronie. Jestem pod wrażeniem :) .
Gratulacje dla waszego klubu za taką akcje.

SP3AYA 

Wysłany: 25-05-2015, 12:35   
   admin

Przypominamy, że w niedzielę 21 czerwca będzie będzie miała miejsce kolejna edycja Krótkofalarskiego Dnia Dzieci i Młodzieży. Taki radioamatorski Kids Day, to doskonały sposób na wprowadzenie młodego człowieka w magię krótkofalarstwa! W wielu krajach świata cieszy się ogromną popularnością i jest promowany przez narodowe organizacje radioamatorskie.

Zaprośmy dzieci do naszych klubów, lub sami starajmy się przeprowadzić jak najwięcej łączności z młodymi operatorami. Nikt nie narzuca nam odgórnych nakazów jak mamy zorganizować sobie ten dzień. Możemy uczestniczyć w tym tak dużo lub tak mało, jak tylko zechcemy. Pamiętajmy o tym, żeby pracować ponownie z tą samą stacją, jeśli zmieni się operator. Bądźmy wyrozumiali, jeśli dzieci popełniają początkowe błędy. Jesteśmy dla nich starszymi nauczycielami, którzy zawsze kulturalnie i z uśmiechem potrafią naprowadzić na właściwe tory.

Jako upominek i zarazem nagrodę dla młodych operatorów, można pobrać i wydrukować dyplomy uczestnictwa w Amateur Radio Kids Day. Są one dostępne na stronie klubu SP3POW lub na stronie PZK.
Dzieci będą mogły również pokusić się o zdobywanie punktów do innych przeznaczonych dla siebie dyplomów:
Dyplom Junior Okręgi Polskie
Dyplom JUNIOR AWARD
Więcej informacji o akcji można znaleźć w zakładce www.kidsday.sp3pow.pl

Polecane Tematy
Kids Day 2016
Amateur Radio Kids Day czerwiec 2014
Kids Day 2014
Amateur Radio Kids Day styczeń 2014
Amateur Radio Kids Day 2013

Odpowiedz do tematu